Solniczka i pieprzniczka z rowerem

Kubek, parasol, solniczka i pieprzniczka. Wszystko z rowerami!

„Na co tylko, do licha cięzkiego, ten mały rowerek na uchu?!” – pomysłałam, gdy zobaczyłam w hurtowni kubeczki z rowerami. I na próbę zamówiłam kilka. Do tego dołożyłam jeszcze solniczki, pieprzniczki i parasole.

_DSC3602Przyszły w szarym kartonie z napisem „czaszka dinozaura”. Najpierw się uśmiałam! A potem zaniepokoiłam: „a co, jeśli w środku naprawdę jest czacha? Nawet sztuczna?” – dręczyło mnie. W końcu, gdy mogłam dobrać się do wnętrza, okazało się, że żadnej czachy nie ma. Jest dokładnie to, co miało być: kubki z rowerami, pieprzniczki z solniczkami i parasolki – też w rowery.

Zamiast od razu wrzucić je do sklepu, od razu zaczęłam się zastanawiać, komu by to sprezentować. Mam tak dużo rowerowych znajomych, że na pewno by się im spodobało. A potem przyszła refleksja: przecież to towar, a nie wielkie zamówienie prezentowe na święta! I zabrałam się za testy.

Mały rowerek – do herbaty

_DSC3610aNajpierw postanowiłam rozwikłać kwestię roweru na uchu kubka z rowerami projektu Teda Smitha. Zastanawiałam się, po co taki ozdobnik. I było tak do czasu, gdy zaparzyłam pierwszą herbatę ekspresową. Wtedy okazało się, że ten malutki szczególik świetnie sprawdza się jako haczyk, na którym można zawiązać sznureczek. Dzięki temu przy zalewaniu herbaty sznurek i papierek nie wpadną nam do środka. Kubek rowerowy projektu Teda Smitha można znaleźć tu.

Gadżety rowerowe niekłopotliwe_DSC3633

Solniczka&pieprzniczka nie stanowiły już problemu: testy szczegółowe, związane z nasypaniem soli i pieprzu, nie były potrzebne, dlatego po obfotografowaniu przekazałam do dalszego użytkowania w zaprzyjaźnionym domu. Solniczka&pieprzniczka jest tu.

Parasolkę wrzuciłam do torby i noszę, nie mogąc doczekać się deszczu (ponoć ma padać po niedzieli). Tylko żeby tylko nie było to wtedy, gdy będę jechać rowerem, bo wtedy bardziej niż parasol przyda się peleryna… Parasol kupić można tutaj.

Leave Your Comment

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com